Estonya e-Oturum (e-Residency) Programı ile Şirketinizi AB’ye taşıyın

//Estonya e-Oturum (e-Residency) Programı ile Şirketinizi AB’ye taşıyın
Loading Events
This event has passed.
Join this free event to learn about the Estonia e-Residency program. Program Manager Jaan Heinsoo will be present to answer your questions.

About this Event

Estonya E-residency (e-oturum) imkanı ile pek çok ülke gibi Türkiye’den şirketlerin, startupların, freelancerların ilgisini çekiyor. Giderek gelişen e-oturum programı ile ülkenizi değiştirmeden ya da bulunduğunuz ülke(ler)den bağımsız olarak şirketinizi bir AB ülkesi olan Estonya’da kurabilirsiniz. Böylece kolaylıkla AB ve dünya pazarlarına açılma şansı yakalarken, şirketinizin tün işlemlerini online olarak yürütme kolaylığı yaşayacaksınız.

Estonia e-Eresidency Programı yöneticilerinden Jaan Heinsoo’nun katılımı ile pek çok sorunuzun yanıtını birinci ağızdan dinleyebileceksiniz. Estonya’dan dijital oturum almış ve şirketini kurmuş kişiler ile bu konuya ilgi duyan ve daha fazla bilgi almak isteyen kişileri bir araya getireceğimiz, son bilgi ve gelişmeleri paylaşacağımız etkinliğimiz ücretsiz. Dilerseniz bu buluşmada, e-residency başvurunuzu da birlikte tamamlayabiliriz.

Süreçler ve başvuru kanalları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, sizi toplantımıza bekliyoruz.

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.