Startup Weekend Adana 13-15 Aralık

//Startup Weekend Adana 13-15 Aralık
Loading Events
This event has passed.

İş Fikri Olan Türk ve Sığınmacı Girişimciler Birlikte Üretiyor, Birlikte Kazanıyor

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Adana Girişimcilik Merkezi 13 – 15 Aralık 2019 tarihlerinde Adana Girişimcilik Merkezi’nde gerçekleşecek olan StartUp Weekend for All etkinliğine seni davet ediyor!

Dünyanın farklı köşelerinde gerçekleşen 54 saatlik bir maratondan oluşan StartUp Weekend, girişimcilikle ilgilenen herkese açık. Eğer sen de iş fikirlerini geliştirmek, zenginleştirmek ve gerçeğe dönüştürmek istiyorsan maratondaki yerini al!

Cuma akşamından Pazar akşamına kadar sürecek olan bu maratonda Türk ve sığınmacı katılımcılardan ekipler oluşturulacak, iş fikirleri işbirliği ve uyum içerisinde geliştirilecek ve pazar akşamı jüri karşısında iş modelleri sunulacak.

StartUp Weekend programı kapsamında belirlenen ve ticarileşme potansiyeli olan iş fikirleri şirketleşme yolunda destek mekanizmaları ile buluşturulacak. Katılımcı ekipler, Adana Girişimcilik Merkezi Patlat Fikrini Bootcamp programına da dahil olacaklar. Patlat Fikrini Bootcamp, 3 ay süreyle girişimcilerin nitelikli eğitim ve derin mentorluk hizmetinden faydalanacakları ön-kuluçka hızlandırıcısı programdır.

Birlikte eğlenme ve üretme amacı taşıyan Start-up Weekend for All, Türk ve sığınmacı tüm öğrencilerin katılımını bekliyor! Birlikte üretmeye, uyum içinde çalışmaya ve yaşamaya katkı sağlamak ve iş fikirlerini gerçeğe dönüştürmek istiyorsan sen de katıl!

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.