CoderDojo İzmir başlıyor!

/CoderDojo İzmir başlıyor!
Loading Events
This event has passed.

6-17 yaş arasındaki çocukların ücretsiz olarak bilgisayar programlamayı öğrenmesine destek olmayı amaçlayan CoderDojo atölye çalışmaları her Cumartesi İzmir’de devam edecek.Tamamen bilgisayar yazılımı konusunda uzman gönüllüler sayesinde devam eden CoderDojo buluşmalarında, çocuklar bilgisayar yazılımı dünyasına ilk adımları atıyorlar, ilgileri devam ettiği sürece, (her derse kayıt yaptırmak şartıyla) istedikleri kadar çalışmaya katılabiliyorlar.

Derse gelecek küçüklerin yanlarında (çalıştığına emin olduğunuz) laptop bilgisayarlarını (ve şarj kablolarını) getirmeleri yeterli. 6 yaş ve üzerindeki meraklı bütün çocuk ve gençlere açık CoderDojo’ya, 12 yaştan küçüklerin yanlarında bir büyük ile gelmeleri gerekiyor. CoderDojo bir çalışma ortamı olduğundan, velilerin çocukları bırakıp alırken sessizliği korumalarını rica ediyoruz.

Derslere katılım sınırlı olduğundan, derse gelemeyecek küçüklerin kayıtlarını silmenizi veya bize haber vermenizi rica ederiz.

Aklınıza gelebilecek diğer sorular için, öncelikle, Facebook’taki bütün notlarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.https://www.facebook.com/coderdojoturkiye/notes

CoderDojo ilginizi çekiyorsa, bizi Facebook’ta takip ederek, her atölye çalışması ile ilgili duyuruları izleyebilirsiniz. Diğer bilgileri şu adreslerden alabilirsiniz:

https://www.stage-co.com/coderdojo-turkiye

www.coderdojoturkiye.com

www.facebook.com/coderdojoturkiye

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.