Open Stage-Co Masters Class

/Open Stage-Co Masters Class
Loading Events
This event has passed.

Stage-Co Masters Mentorluk Programı Tanıtım ve tanışma toplantısına davetlisiniz!
Kasım ayında başlayacak olan Stage-Co Masters Mentorluk Eğitim Programı ile ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. 27 Eylül’de gerçekleşecek tanıtım ve tanışma toplantımızda sektörden kişiler ve sizlerle bir araya gelerek program detayları ve startup ekosisteminde mentörlük konusunda sohbet edeceğiz. Böylelikle karşılıklı beklentileri belirleyip Kasım ayında başlayacak programımıza bir giriş yapmış olacağız.

Görüşmek üzere!

Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. Akın Plaza No:3 Kat:1 / 81-82 Şişli, İstanbul

27 Eylül 2014 Saat: 11:00-13:00

Tecrübenizi Mentör olarak değerlendirin
Startup dünyasının sessiz kahramanları Mentörler için formasyon eğitimimiz ile bu dünyaya adım atın, kendinize kurumsal yaşamdan çıkış için bir B planı çizin veya kurumunuz içindeki intra-startuplar için mentor olun.
Girişimcilik ve özellikle Startup dünyasının tek ihtiyacı olan şey iyi bir yazılımcı ekip gibi teknik ihtiyaçlar ve sağlam bir yatırımcıymış gibi düşünülür. Mentorluk, yöneticilikte ve iş dünyasında tecrübeli ve startup dünyasına hakim profesyonellerin, startup firmanın yöneticilerinden biri gibi yönetsel her konuda bütünsel destek vermesi, firma ile beraber yürümesi, yol göstermesi ve onunla beraber elini taşın altına koymasıdır.
Mentorluk önümüzdeki 10 yılın en hızlı yükselen mesleklerinden olacaktır. Stage-Co Mentorluk Eğitiminde hedefimiz, startup dünyasını bugüne dek tanımamış da olsa, bilgi ve tecrübesini bu yeni alanda kullanmak üzere donanımlı hale gelecek mentorlar yetiştirmek, kurumların içindeki Intra-startupların da kurulumu ve gelişiminde kurum içi mentorluk temelini sağlam atmalarıdır.

Tecrübenin yerini hiç bir şey tutmaz diyerek, bilgili ve tecrübeli profesyonelleri girişimcilik dünyasına mentor olarak adım atmaya çağırıyoruz.

Mentörlük nedir?
Mentörlük, bir alanda bilgisi ve tecrübe düzeyi yüksek bir kişinin, aynı alanda daha az bilgili ve tecrübeli bir kişiye veya bir şirkete/girişime rehberlik etmek için destek olduğu kişisel gelişim ilişkisidir.

Program içeriği
Stage-Co, uzun yıllarını kurumsal firmaların İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak geçirmiş, Koç ve Eğitimci Burcu Yularcı ile işbirliği yaparak kapsamlı bir mentörlük programı inşa etti. Bu programda, girişimcilik ekosisteminin önemli iş adamları, söz sahibi akademisyenler ve tecrübeli mentorların tecrübelerini temel alarak geniş bir bilgi birikimi ve deneyimini sizlerle paylaşacağız. Eğitim sonucunda amacımız mentor, yatırımcı ve girişimcilerin yeni bir girişim için ortak hedefler belirleyerek, başarıyı tanımlayıp beraber ilerleyebilmeleri. Eğitim sürecinde, tecrübeli profesyonellerin tecrübelerinden ve başarı hikayelerinden yararlanırken, başarılı ve kalıcı bir mentör olmak için gerekli donanımı sağlayan fikir paylaşımları, vaka çalışmaları ve bazı teknik bilgilerle beraber sunuyor olacağız.

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.