Positioning: Markanızı Konumlayın, Rekabetten Farklılaşın!

/Positioning: Markanızı Konumlayın, Rekabetten Farklılaşın!
Loading Events
This event has passed.

Positioning: Markanızı Konumlayın, Rekabetten Farklılaşın!

Girişimcilere özel:
Markanızı doğru konumlayın, Rekabette Fark Yaratın!
Startup olarak kimsiniz ve ne için varsınız?

Hedef müşterileriniz kimler? Ne istiyorlar? Neye ihtiyaç duyuyorlar?

Bu ihtiyaçları nasıl karşılıyorsunuz?

Rakipleriniz kimler ve siz neyi farklı yapıyorsunuz?

Pazardaki boşluğu gördünüz ve girişiminizle ürün veya servisinizi geliştirdiniz.

Peki bu boşluğu gerektiği gibi doldurabilecek, hedef kitleniz tarafından tercih edilerek hedefinize ulaşabilecek misiniz?
Hedef müşterileriniz tarafından doğru anlaşılıp onların ihtiyaçlarını karşılayabildiğinizi göstermek uzun vadeli ve bir o kadar da sağlam bir strateji gerektiren bir süreç.
Birçok harika fikir, ürün veya hizmet yanlış konumlandırma nedeniyle başarılı olamıyor.
Bu workshop’ta konumlandırma konusundaki temelleri birlikte keşfedecek, başarı ve başarısızlık hikayelerini tartışacak ve doğru konumlandırma sayesinde girişiminizin başarılı olmasını sağlayabilecek ilhamlarla günü tamamlayacağız.
Ersegün Koçoğlu hakkında
21 yıldır başta finansal hizmetler olmak üzere, pazarlama, ürün yönetimi, CRM, kanal geliştirme ve iş geliştirme alanlarında çeşitli pozisyonlarda çalışan Ersegün Koçoğlu, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun oldu.Yapı Kredi, ICBC ve Denizbank’ta pazarlama bölümleri yanında Turkcell, AvivaSA ve AKSA Enerji’de farklı sektörleri deneyimleme ve bir çok projeyi hayata geçirme şansı oldu. Türkiye’deki ilk online kredi, bankacılık bağlılık programı, Worldcard, Turkcell Mobil Ödeme gibi projelerde yer alan Ersegün Koçoğlu’nun Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA derecesi bulunuyor.
2015 senesinde Market Me Pazarlama Danışmanlığıı A.Ş. ve Market Me Canada Inc. Şirketlerini kuran ve CMO olarak görev yapan Ersegün Koçoğlu, Stage-Co Platformu kanalıyla startup firmalara mentörlük de yapmaktadır. www.marketme.com.tr

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.