Girişimciler için Temel Pazarlama

/Girişimciler için Temel Pazarlama
Loading Events
This event has passed.

Girişimciler için Temel Pazarlama

Pazara doğru noktadan girebilmek ve varolabilmek için doğru pazarlama stratejisi ile başlayın

Gerçek zamanlı pazarlamayı girişiminizin merkezine koyun ve hedefinize ulaşın.
Bu 3 saatlik workshopa katılarak, hem işinizde hem de kendi girişiminizde kullanabileceğiniz temel pazarlama konularıyla ilgili bilgilerinizi tazelerken, pazarlamada zamanın hızına uygun aksiyon alabilmek için gerekli kaslarınızı çalıştıracaksınız.
“Gerçek zamanlı pazarlama aksiyonları alabilmek için hangi teknoloji bileşenlerine dikkat etmek gerekir?” ana ekseninde gerçekleşecek workshopda katılımcıların yaşadıkları gerçek olaylar üzerinden tartışma ve değerlendirmeler yapılacaktır.
Workshop içeriğine bakış:
o Hedeflerinize ulaşmak için doğru pazarlama teknolojilerini seçin
o Müşteri verisini havada yakalayın ve milisaniyeler içerisinde aksiyona çevirin
o Onlara doğru zamanda doğru teklifi doğru kanaldan sunun
o Sonuca ulaşın

Ersegün Koçoğlu hakkında
21 yıldır başta finansal hizmetler olmak üzere, pazarlama, ürün yönetimi, CRM, kanal geliştirme ve iş geliştirme alanlarında çeşitli pozisyonlarda çalışan Ersegün Koçoğlu, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun oldu.

Yapı Kredi, ICBC ve Denizbank’ta pazarlama bölümleri yanında Turkcell, AvivaSA ve AKSA Enerji’de farklı sektörleri deneyimleme ve bir çok projeyi hayata geçirme şansı oldu. Türkiye’deki ilk online kredi, bankacılık bağlılık programı, Worldcard, Turkcell Mobil Ödeme gibi projelerde yer alan Ersegün Koçoğlu’nun Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA derecesi bulunuyor.
2015 senesinde Market Me Pazarlama Danışmanlığıı A.Ş. ve Market Me Canada Inc. Şirketlerini kuran ve CMO olarak görev yapan Ersegün Koçoğlu, Stage-Co Platformu kanalıyla startup firmalara mentörlük de yapmaktadır. www.marketme.com.tr

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.