Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

/, Urla Event/Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?
Loading Events
This event has passed.

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

-Panel ve networking-

**Şimdi İzmir’de!

İkinci kariyerinize hazır mısınız? İçinde bulunduğunuz döngüyü kırıp, o büyük adımı atmakta tereddüt mü ediyorsunuz? Nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz… Yoksa siz de kendini pat diye bir girişimcilik serüveninde bulanlardan mısınız? Birbirimizle konuşacak ne çok şeyimiz var!

Bu etkinlikte, kurumsal yaşamdan, güvenli işlerinden ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerini konuşuyoruz. Kurumsaldan sonra hayat var mı? Peki ya özgürlükler ütopyasında herşey harika mı? B Planlarımızı gözden geçirip, değişen kurumsal yaşam koşulları ve bizimle birlikte değişen ihtiyaçlarımız ekseninde güzel bir sohbet gerçekleştireceğiz. Bu sohbetten sadece ilham değil, kendinize çizeceğiniz yeni yol için önemli ipuçları, kısayollar ve değerli öngörülerle ayrılacaksınız.

Moderator: Neşen Yücel – Stage-Co
Konuklar: 

Selda Odabaşı – Yaphane.com kurucusu

Ayşegül Yılmaz –  Astro Yogini

Banu Güsar – Sprinter ConsultancyDönüm Noktası Networking Buluşmaları

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı? Panelleri İstanbul’da 3 yıldır devam etmekte ve büyük ilgi görmektedir. Daha önceki panellerin videolarına Youtube üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu lezzetli sohbet ve bilgi paylaşım toplantılarını artık İzmir’de de gerçekleştirecek ve ilham alıp ilham vermeye devam edeceğiz 🙂 Bize katılmak için yerinizi ayırtın!
Görüşmek üzere!

Neşen Yücel

  • Stage-Co ve Urla Coworking Kurucusu

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.