E-Ticarete Giriş – Urla Girişimcilik Sohbetleri (2)

/, Urla Event/E-Ticarete Giriş – Urla Girişimcilik Sohbetleri (2)
Loading Events
This event has passed.

Urla Coworking bölgedeki girişimci ve yaratıcı insanları bir çatı altında toplamaya devam ediyor!

Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Sohbetlerimiz ‘in ikincisinde konumuz E-Ticaret. ArastaSoft kurucusu Onur Yavuz’un katılımı ve  Stage-Co kurucu ortağı Neşen Yücel ‘in moderasyonu ile gerçekleşecek sohbet toplantılarımızda, konunun uzmanından bilgiler alacak, kendi e-ticart işimizi kurmanın temel adımlarını öğrenecek, sorularımızı yöneltebileceğiz. İşletmenizi dünyaya açacak olan e-ticaret sitenizi kurmak için ilk adım niteliğindeki bu özel oturumda yerlerimiz kısıtlı, mutlaka bilet almanızı öneririz. 

25 Nisan Girişimcilik Sohbeti Kimler için? Kendi e-ticaret işinizi kurmayı düşünüp nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, websitesi, sanal mağaza, sosyal medya üzerinden ürün satışı, ödeme altyapıları gibi konularda birinci ağızdan bilgi almak isterseniz, konuğumuz Onur Yavuz ile ilk adımları atabilir, siz de girişimcilik dünyasına adım atabilirsiniz.

E-Ticaret ve sanal marketler üzerine genel bilgilendirme ve uzman görüşü ile temel adımları dinledikten sonra soru cevap yapacağımız, ortak soru işaretlerini tartışıp bilgi ve tecrübe paylaşımı yapacağımız toplantımız için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

contact@stage-co.com

www.stagecoworking.com

Urla Coworking hakkında: Urla’nın merkezindeki Urla Coworking alanında, paylaşımlı ve sanal ofis hizmetleri sunarken, Stage-Co tarafından düzenlenen günlük veya dönemsel girişimcilik atöyeleri, startup, yatırımcı, mentor buluşmaları ve yerel ve uluslararası paydaşlarla düzenleyeceğimiz etkinlikler için de bir yuva tasarlıyoruz.

Dilerseniz işletmeniz için adres hizmeti alabileceğiniz Urla Coworking’i aynı zamanda paylaşımlı ofis, toplantı ve workshop alanı olarak da kiralayabilirsiniz. Instagram ve facebook platformlarında Urla Coworking hesabından bizi takip edebilirsiniz.

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.