Mentorship for Startups By Patrick Bosteels

/Mentorship for Startups By Patrick Bosteels
Loading Events
This event has passed.

Mentorship for Startups By Patrick Bosteels

“Mentorship for Startups By Patrick Bosteels”, Joint Idea Kanyon’da sizlerle…

“Patrick Bosteels tarafından İngilizce olarak verilecektir.

Bana ne zaman gelecek vadeden bir iş insanını neyin başarıya taşıyacağını sorduklarında, aklıma hemen mentörlük gelir. Richard Branson, Virgin.

Mentörler Startup ve girişimcilik ekosisteminin en önemli parçalarından biri olmakla beraber genellikle çok ön planda akla gelmezler. Stage-Co Masters Startup Akademi olarak, Mentörlük Atölyesini tekrar sunmaktan dolayı sevinçliyiz. Stage-co olarak hem daha çok sayıda başarılı startup olması için, hem de büyük kurumlardaki kurumiçi girişimcilik için mentörlüğün önemine inanıyoruz. Türkiye’de tecrübeli, konusuna ve ekosisteme hakim mentörlerin hem yatırımcılar, hem de startuplar tarafından giderek daha çok talep göreceğine inanıyoruz.

İyi bir mentörün, tecrübe ve networkten daha fazlasına sahip olması gerektiğine inandığımız için bu giriş atölyesini hazırladık. Bir araya gelip, iyi bir mentörün sahip olması gereken özellikleri beraber tartışalım, dünyada nasıl yapılıyor, örneklerini görelim, Startup Ekosistemine göz atalım ve ölçülebilir sonuçlarla başarılı bir mentör ve mentee olmak için ilk adımı atalım.”

Calendar powered by The Events Calendar

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.