Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

//Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?
Loading Events
This event has passed.

Kurumsal yaşam her geçen gün daha çok sorgulanır, iş dünyası da bir yandan kabuk değiştirirken, hele bir de yaz mevsimi resmen başlamışken, bir adım geriye çekilip kariyerimiz ve hayatımızla ilgili planlarımızı şöyle bir gözden geçirip, bu yolu yürümüş kişileri dinlemeye ne dersiniz? 2017’den bu yana Neşen Yücel’in moderasyonu ve hepsi birbirinden değerli konukları ile gerçekleştirdiği bilgilendirici panel Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı? 21 Haziran’da Kanyon Joint Idea’da gerçekleşecek.

Kurumsal yaşamdan ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerini konuşacağız. Kurumsaldan sonra hayat var mı? Peki ya özgürlükler ütopyasında her şey harika mı? Konuklarımızı dinlerken B Planlarımızı gözden geçirip, değişen kurumsal yaşam koşulları ve bizimle birlikte değişen ihtiyaçlarımız ekseninde güzel bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Moderator: Neşen Yücel – Stage-Co Kurucu Ortağı
Konuklar:
*Elvan Omay – The School of Life Istanbul Kurucusu
*Erdal Uzunoğlu – Business Networking Koçu
*Esen Bulut – Rimuut Kurucu Ortağı

Konfor alanının dışına bir adım atıp, kendi işini kurmuş olan profesyoneller tecrübelerini paylaşacak, panel sonunda hala yanıtlanmamış sorular varsa birebir sorularımızı yöneltecek ve en önemlisi, ilham verip, ilham alarak yolumuza devam edeceğiz. Belki iş yaşamının bize sunduğu konfor alanının tadına daha çok varmaya karar vereceğiz, belki işte şimdi hazırım deyip değişime ve dönüşüme doğru bir adım atacağız. Denemeye var mısınız?

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.