Dijipati-İşinizi Dijital ile Büyütün/ Digipathy- Grow Your Business With Digital

/Dijipati-İşinizi Dijital ile Büyütün/ Digipathy- Grow Your Business With Digital
Loading Events
This event has passed.

Son yıllarda gün içinde en çok duyduğumuz kelimelerden biri ‘Dijital‘. Peki nedir gerçekten bu dijital dünya? Gizemli ve aşılmaz bir duvar mı; yoksa işinizi büyütmeniz için bir olmazsa olmaz mı? Bu eğitimde dijital dünyanın temellerini öğrenecek ve dijital çözümleri kullanarak işinizi kısa zamanda büyütmenin sırlarını çözeceksiniz. Eğitmenimiz Ateş Evren Aydınel ile keyifli bir sohbet içinde üzerinde duracağımız konular şöyle:

İçerik
– Dijital gerçekten nedir?
– Dijitalin geçmişi, bugünü ve muhtemel geleceği.
– İnsanların dijital yaşam döngüsü.
– Bilmek bana ne katar?
– şim mi dijital, işimde mi dijital?
– Dipsiz Kuyu Sosyal Medya
– Satış ve Pazarlamada 1 ler 0 lar.

Eğitmen Hakkında Kısa Bilgi: 1976 İstanbul doğumlu olan Ateş Evren Aydınel, Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Yüksek Mühendisliği diplomasına sahiptir. 1998 yılından beridir sürdürdüğü kariyer hayatının büyük bölümünde satış ve pazarlama odaklı pozisyonlarda çalışmıştır.

Türk internet sektörünün gelişme dönemi olan 2000’li yılların başında gerçekleştirdiği; dünyanın ilk internet fotoromanı, Türkiye’nin ilk adım adım görüntülü yemek tarifleri, görüntülü gezi rehberleri, bilgisayar satın alma danışmanlığı ve benzeri projeler ile dikkat çeken, sektörü yönlendirici adımlar atmıştır.

Türkiye’nin belli başlı dış kaynak çağrı merkezlerinde pazarlama ve büyük müşteri yöneticiliği yapmıştır ve birçok farklı projenin verimliliğinden sorumlu olmuştur. Üniversiteler dahil farklı kurumlarda pazarlama, dijital pazarlama ve fark yaratma konulu eğitimler de veren Ateş Evren Aydınel şu an Kredi Kayıt Bürosu’nun Findeks markasını yaratan ekip içerisinde görev almaktadır ve markanın dijital kanallarının (web sitesi, internet şube ve mobil uygulama) yönetiminden sorumludur.

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.