Coderdojo Karaköy

/Coderdojo Karaköy
Loading Events
This event has passed.

6-17 yaş arasındaki çocukların ücretsiz olarak bilgisayar programlamayı öğrenmesine destek olmayı amaçlayan CoderDojo atölye çalışmaları her Cumartesi saat 10:00 – 12:00 arası devam ediyor. Bilgisayar yazılımı konusunda uzman gönüllüler sayesinde devam eden CoderDojo buluşmalarında, çocuklar bilgisayar yazılımı dünyasına ilk adımları atıyorlar, kod yazmayı öğreniyorlar, ilgileri devam ettiği sürece, (her buluşmaya kayıt yaptırmak şartıyla) istedikleri kadar çalışmaya katılabiliyorlar.

CoderDojo buluşmalarına gelecek küçüklerin yanlarında (çalıştığına emin olduğunuz) laptop bilgisayarlarını (ve şarj kablolarını) getirmeleri yeterli. 6 yaş ve üzerindeki meraklı bütün çocuk ve gençlere açık CoderDojo’ya, 12 yaştan küçüklerin yanlarında bir büyük ile gelmeleri gerekiyor. Yazane bir çalışma ortamı olduğundan, velilerin çocukları bırakıp alırken sessizliği korumalarını rica ediyoruz.

Atölyelere katılım sınırlı olduğundan,gelemeyecek küçüklerin kayıtlarını silmenizi veya bize haber vermenizi rica ederiz.

Aklınıza gelebilecek diğer sorular için, öncelikle, Facebook’taki bütün notlarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

CoderDojo ilginizi çekiyorsa, bizi Facebook’ta takip ederek, her atölye çalışması ile ilgili duyuruları izleyebilirsiniz.

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.